Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and the same picture
顏色: 紫色
Price: HK$339.00
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes F8 Pro Max |
| Network | 2G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 2MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 0.3MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | None |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580M |
| SKU | sw2408132736237684 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 7518683 people said the quality is very good!
Author: n***4
Date:
Review: Very nice and the same picture
顏色: 紫色
Author: 9***4
Date:
Review: Great item thank you so much
顏色: 紫色
Author: m***2
Date:
Review: very nice and cute 🤭
顏色: 紫色
Author: g***3
Date:
Review: Works really well
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.